EYVAH EYVAH-2 RED CARPET

Ata Demirer'in senaryosunu yazdığı,Hakan Akgül'ün yönetmenliğini yaptığı BKM filmin üstlendiği Eyyvah Eyvah 2 filminin galası geçtiğimiz günlerde Kanyon alışveriş merkezinde yapıldı.Başrolleri Demet Akbağ ile birlikte paylaşan Ata Demirer bu filminde de gülmeyi garanti ediyor. Filmin sürpriz ismi ise Beyaz oldu.Galada yine yaptığı espirilerle herkesi kendine hayran bıraktı.
Oldukça eğlenceli ve renkli görüntülere tanık olduğumuz galada adeta ünlüler geçiti yaşandı.
7Ocak'ta gösterime giren filmde bakalım ünlülerimiz neler giymişler?
Galada Özge Borak'ın yeşil saten elbisesi muhteşem görünüyordu.Fiziğini saran bu elbiseyle doğru bir seçim yaptığını söyleyebilirim.Galaya eşi Yağmur Atacan'la birlikte katılan Pınar Altuğ  krem rengi elbisesi ve camel çizmeleriyle sade ve şık görünüyordu. Fakat Pınar Altuğ'un bu kombinini bir yerlerden gözüm ısırıyor gibi geldi... Acaba çocuklar duymasın'da mı giymişti:)Gökçe Bahadır alışverişe çıkar edasıyla gelmiş galaya:) acaba kıyafet tercihlerini Ali Sunal'la birlikte mi yapıyor  merak ediyorum doğrusu.Yinede hoştu, kendisi sadeliği seviyor anlaşılan...Ünlülerimiz kürk modasını yakından takip ettiklerini bir kez daha gösterdiler.Neredeyse herkesin üzerinde kürk detay yada tamamen kürkten oluşan paltolar vardı.
Genel olarak ünlülerin sade ve siyah elbiseler tercih ettiği bu galada benim gözdem Demet Akbağ'ın göğüs üstü file detaylı siyah elbisesi oldu.Asaletini tamamlayan bu elbiseyle fiziğinin güzelliğini bir kez daha ortaya çıkarıyor ve benim gözümde gecenin en şık bayanı oluyor.

Hiç yorum yok