VERO MODA 2011 YAZ KOLEKSİYONU


Vero Moda 2011

 İlkbahar Yaz 

Koleksiyonu, Geçmişin

 En İyilerini Geleceğin

 En Parlak ve Yenilikçi

 Parçaları ile Kombine

 Ediyor. 

Vero Moda kızı içi moda aşkıyla dolu romantik bir kızdır. Modern preppy görüntüsü gardırobuna kattığı çiçekli tulumlar, hafif baskılar, parıltılı pantolonlarla yeni bir retro cazibe kazanmıştır. Büyük çiçek baskılı elbiseler ve ince bluzlar feminen yanını vurgular. Bir omzu asimetrik kesimli elbiseler, kıvrımlı jarseler ve kırışık beyaz şehir şortları ile kolayca bir stil oluşturur.
 
Vero Moda Jeans koleksiyonu ise bu yıl 70’lerin festival ruhunu benimsiyor. Parlak pantolonlar, düz denim etekler, zımbalı tulumlar, işçi tulumları ile rahat bir tarz yaratıyor. Hafif ve toprak tonlar ile süper pembe, koyu nane ve gülümseyen bir sarının enjekte edildiği renkler bu yaz siluetini oluşturuyor. Vero Moda Jeans denim mini şortlarla hafif t-shirt’leri kombinliyor ve uzun yaz gecelerini retro stili maksi elbiselerle tamamlıyor.

Olduğundan hafif, zarif ve kolay kelimeleri bu yaz Vero Moda Very koleksiyonunu tanımlıyor. Lüks baskılar, rahat görüntü ve sessiz tonlar, koyu renkler ve dekadans detaylarla birleşiyor. Fit pantolonlarla üste oturan bluzların birleşimiyle taze ve rahat bir görüntü ortaya çıkıyor. Drapeli elbiseler, buruşuk bluzlar Vero Moda Very kızının 80’leri referans alan modern, androjen, minimalist ve taze görüntüsünü yansıtıyor. 

2 yorum