AliExpress Alışverişim:)


AliExpress sitesinden alışveriş yapmak çoğu zaman gözümüzü korkutsa da Türkiye'de olmayan birçok ürünü oradan uygun fiyatlara almak mümkün.
Kırtasiye malzemelerim deki eksiklikten dolayı cicili bicili bir şeyler ararken kendimi yine AliExpress sitesinde buldum.

Bu siteden alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, satıcının ürün satışının fazla olması ve olumlu geri dönüşler almasıdır.
Eğer bir satıcının puanı %90 dan fazla ve 200 üstü alışveriş yapmışsa bu satıcı güvenilir demektir. Ben resimlerini paylaştığım sevimli ürünleri bu linkteki satıcıdan aldım.
Bu sitede bazı satıcılar ücretsiz kargo imkanı sağlıyor, Çin'den Türkiye'ye kadar Çin kargo hattıyla, Türkiye'ye ulaştığında ise satın almış olduğunuz tüm ürünler, PTT kargo ile kapınıza kadar geliyor.
Son olarak alışveriş yaparken 100 doları aşmadığınız sürece gümrüğe takılma sorunu da ortadan kalkıyor.
Ürünleriniz Çin'den geldiği için yaklaşık 1 aylık bir bekleme süresi var. 1 ayı geçmeden ürünleriniz elinizde oluyor.
Geç olsun, güç olmasın.

İyi hafta sonları...2 yorum

  1. Canım merhaba���� bende alışveriş yapacağım şöyle birşey duymuştum,bir satıcıdan 70 doları geçmiyorsun başka bir satıcıdan da aynı anda alışveriş de yapabilirsin ve yine gümrüğe takılmaz diye doğrumu? yani iki ayrı dükkandan alışveriş yapsam yine gümrüğe takılmaz değilmi?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. aynen canım sıkıntı olmaz yap sen alışverişini 100 doları geçme sevgiler:)

      Sil