AVVA’DAN YİNE BİR İLK "KENDİNDEN PARFÜMLÜ CEKET"

VVA’nın, süprizlere dolu 2016-2017 Sonbahar / Kış Koleksiyonunda bulunanInovasyon ürünü, görülmeye değer.

AVVA tarafından, özel olarak üretilen “Bio Parfume Jacket ile, günün stresini yaşayan erkeğin sürekli olarak hoş kokmas, stresini azaltması ve kendini özel hissetmesi sağlanıyor.

AVVA Erkeği bu sezon da; yer, mekan ve zaman algısı olmadan günlük, spor veya şık her koşulda dikkat çekmeyi başarıyor.

Yeni sezona özel 2. Ürüne %50 İNDİRİM kampanyası ile zamana meydan okuyan erkekler için; AVVA Mağazalarına ve www.avva.com.tr ‘ye bekliyoruz.


AVVA’DAN STİL SAHİBİ ERKEKLERE ÇOK ÖZEL TASARIMLAR

"Her mevsim kendi içinde süprizler barındırır. Kış ayları daha sessiz geçiyor gibi gözükse de sessizliğin de bir tadı vardır.

Dökülen sonbahar yapraklarının eşsiz görüntüsü bir taraftan bizi büyülerken, erken kararan günün sessizliğine de ihtiyaç duyarız."

AVVA, Sonbahar ve Kış aylarının kendine has özeliklerinden yola çıkılarak tasarladığı 2016-2017 Sonbahar & Kış Koleksiyonunda birbirinden farklı tasarımlarla stil sahibi erkeklere eşsiz seçenekler sunuyor.

Climatic, Festive, Quiet Life ve Worn Out temaları ile günün her saati rahatlığına düşkün olan AVVA Erkeğini yansıtıyor.

Sezonun en belirgin trendleri arasında yer alan Ekose ve kapitoneler koleksiyonun içinde kendine önemli bir yer buluyor.

AVVA, 2016/2017 Sonbahar ve Kış Koleksiyonunda; rahat ceketlerden, yün hırkalara, flanel gömleklerden, mendillere, smokin alternatiflerinden ağartılmış kapitone derilerle zenginleştirilmiş kendine özgü genç ruhuyla dikkat çeken jean pantolonlara kadar, zamana meydan okuyan AVVA erkekleri için pek çok farklı alternatif yer alıyor…

ERKEK GİYİMİNDE “AVVA” İMZASI

Erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında istikrarlı iddiasını sürdürenAVVA, genç, sofistike, güncel ve özgün tasarımlarıyla, kısa sürede still sahibi, zamana meydan okuyan erkeklerin ruhunu yansıtan farklı bir moda dili oluşturdu.

AVVA, dünya modasında bir Türk Markası olarak beğeni toplamaya devam ederken, özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla, kısa zamanda Türkiye Tekstil Sektörünün de önemli markalarından biri oldu.

AVVA’nın kurulduğu 2000 yılından itibaren, dünya genelinde yakaladığı itibar ve ticari başarı ile markanın doğduğu ülke olan Türkiye’de de yatırımlarını sürdüren DİDO Group,’ AVVA’yı gerek şirket, gerekse bayi mağazaları ve satış noktaları aracılığıyla Türkiye’de de güçlü ve bilinen bir marka konumuna getirdi.

Genç, güncel ve özgün tasarımlarıyla, stil sahibi erkeklerin ruhunu yansıtan AVVA, şu anda Türkiye genelinde 65, Yurtdışında ise 20 consept mağaza ile perakende sektöründe tasarımlarını konuşturuyor.

Hiç yorum yok